Služby

Vyberte si zo širokej ponuky našich služieb. Spracujeme Vám projektovú dokumentáciu pozemných stavieb (od občianských stavieb, polyfunkčných stavieb, technologických a priemyselných stavieb cez stavby menšieho objemového rozsahu ako sú rodinné domy, objekty individuálnej rekreácie - chaty, chatky, záhradné domčeky, garáže) či už sa jedná o novostavbu alebo rekonštrukciu, adaptáciu, prístavbu, nadstavbyu a mnoho ďalšieho. Sme Vám vždy k dispozicií, preto v prípade akýchkoľvek dotazov, či priamo v prípade záujmu o službu nás neváhajte kontaktovať.

Spracovanie projektovej dokumentácie novostavby

Smelo sa na nás obráťte pri riešení návrhu Vašej stavby. Budeme poctení keď nám umožníte podielať sa na vytvorení Vášho vlastného sveta, priestoru, v ktorom bude všetko prispôsobované Vám a Vaším potrebám, či už sa jedná o súkromný priestor (rodinný dom, rekreačná chata....) alebo sa jedná o Vaše biznis priestory (obchodné prevádzky, administratívne budovy).

Spracovanie projektovej dokumentácie rekonštrukcie

Projekt rekonštrukcie či adaptácie objektu je veľmi náročný a líši sa od projektu novostavby v mnohých smeroch. Pri rekonštrukcii nestaviame na zelenej lúke, ale pracujeme s existujúcim objektom, ktorý má vplyv na možnosti a varianty projekčného riešenia. Každá správne riešená rekonštrukcia vie plnohodnotne a v maximálnej možnej miere vyhovieť Vaším predstavám, požiadavkám a potrebám.

Predaj katalógových projektov rodinných domov fy.Euroline Slovakia s.r.o. , osadenia stavieb na pozemku, riešenie domových prípojok, spracovanie zmien v projektovej dokumentácií

Pre klientov, ktorý si našli ten svoj vysnívaný domček v katalógu projektov rodinných domov fy.Euroline Slovakia s.r.o. / www.eurolineslovakia.sk / a potrebujú už len doriešiť osadenie stavby na pozemku, navrhnúť domové prípojky, prípadne by potrebovali previesť úpravy v typovom projekte (napr. zmena dispozície, zmena rozmerov a pod.) tak práve pre nich ponúkame naše služby v oblasti zabezpečenia všetkých potrebných projekčných podkladov vrátane samotného predaja katalógových projektov.